Google Ads Реклама: Заради Вашого Бізнесу – KROT Digital Agency
  1. KROT DIGITAL AGENCY
  2. -
  3. Google Ads

Реклама Google ads

Щоденний контроль ефективності

Масштабування результатів

Чому реклама
Google потрібна?

Реклама в Google Ads надає ряд переваг, роблячи її важливим інструментом для бізнесів та маркетологів.

◉ Гнучкість бюджету: ви можете контролювати свій бюджет, встановлюючи ліміти витрат на рекламу, що робить рекламу в Google доступною для компаній різних розмірів.

◉ Аналітика та звітність: Google Ads надає різноманітні інструменти аналітики, які дозволяють відстежувати продуктивність кампаній та аналізувати поведінку користувачів.

 Глобальне охоплення: реклама в Google дозволяє досягти аудиторії по всьому світу, надаючи широкі можливості для масштабування бізнесу.

Будь-який формат реклами

У нашій команді працюють відеомонтажери, дизайнери, ілюстратори та креативні копірайтери. Це означає, що ви можете замовити рекламу будь-якого формату через інструменти Google.

Пошукова реклама

Розумна кампанія

реклама в Youtube

google shopping

Медійна реклама

реклама в Gmail

Етапи роботи

Аналіз

 Детальний аудит сайту

 Розробка структури кампаній в Google

 Підбір ключових запитів за семантичною картою

 Підбір мінус-слів

Налаштування

 Налаштування Google Analytics

 Налаштування ремаркетинг воронки

 Розробка адаптивних оголошень

 Створення рекламних текстів, що сприяють продажам

Запуск

 Запуск та оптимізація кампаній в Google

 Створення унікального дизайну банерів

 Підтримання високих показників ефективності

З нами приємно працювати

Документація

Починаючи співпрацю, ми укладемо договір, в якому описемо всі наші зобов'язання. Таким чином, не виникне ситуацій, коли хтось не зможе виконати ваше завдання.


Маркетингова Команда

Команда з 5 досвідчених маркетологів-практиків, з досвідом роботи в різноманітних сферах бізнесу, буде працювати з вашим проектом. Великий досвід та експертиза дозволяють нам розробити ефективну маркетингову стратегію та впровадити її.

Постійне вдосконалення

Ми регулярно оновлюємо свої знання, відвідуючи провідні конференції, майстер-класи та вебінари, щоб бути в курсі останніх тенденцій на ринку.

Експертиза в Google Ads

Великий досвід роботи з рекламною платформою Google Ads дозволяє ефективно налаштовувати різноманітні види рекламних кампаній та отримувати високі результати.

Цінності

Наші цінності спрямовані на систематизацію всіх робочих процесів, відповідальний підхід до виконання будь-якого завдання та отримання результату для клієнта.

Підтримка вже на зв'язку!

Якщо у вас виникли питання або
вам потрібна консультація спеціаліста,
ми з радістю вам допоможемо

Ім'я *
Номер телефону *
Тема Вашого бізнесу *

Кейс diagram

Landing page для студії дизайну інтер'єру

кейс goverla

Landing page для тур-агенства 

Кейс mono

Рекламні креативи для дизайнерських меблів

кейс villa nova

Рекламні креативи для дизайнерських штор

Кейс Progres

Рекламні креативи для магазину керамічної плитки

кейс Kimple

Landing page для маркетингової агенції

Відгуки клієнтів

Якщо Ви перебуваєте в пошуку рекламного агентства - я рекомендую KROT. Вони стали для мене надійними партнерами. KROT - це згуртована і професійна команда, яка виконує свої завдання в строк і оперативно реагує на всі питання. Чудові враження від співпраці.

Максим BOARD

За час співпраці компанія показала себе як партнера, на якого можна повністю покластися. Вміють слухати і вникати в процеси мого бізнесу, а також відстежують бізнес-показники, що для мене стало дуже важливим фактором. Рекомендую до співпраці.

Мухтар NARXOZ

Тривалий час співпрацюю з компанією KROT. Сподобалося, що одразу змалювали шлях нашої співпраці і які результати ми отримаємо на виході. Вдячний команді за злагоджену роботу і впровадження систематизованого маркетингу. Нарешті знайшов відповідального партнера.

Михайло REGENT HILL

Працюю з компанією KROT уже понад рік. Хлопці завжди в терміни виконують завдання і радують результатами. Дуже подобається, що в будь-який момент можна зв'язатися з керівником і поставити всі питання, комунікація на вищому рівні. KROT - ідеальне рішення для мене. высшем уровне.

Ростислав INHOME

Дуже задоволена співпрацею з KROT. Швидка і чітка комунікація, індивідуальний підхід. Оперативна робота з усіх питань, розуміють особливості цільової аудиторії, працюють на результат. Велике спасибі хлопцям за залучену роботу.

Анна GLAM

Хороша залученість у роботу з моїм бізнесом, сподобалася ініціативність команди, ідеї які вони пропонують. Якісно виконують свої обов'язки, і головне - в зазначені терміни. Результатами співпраці задоволений. Дякую компанії KROT!

Роман KRAFT

Пожалуйста, подтвердите, что вы человек