Meta Ads Реклама: Ваш Бізнес на Новому Рівні – KROT Digital Agency
  1. KROT DIGITAL AGENCY
  2. -
  3. Реклама Meta Ads

Реклама meta ads

Щоденний контроль ефективності

Масштабування результатів

Чому реклама Meta потрібна?

Ми налаштовуємо рекламу в Meta так, що вона стає потужним інструментом для досягнення ваших бізнес-цілей

◉  Впізнаваність бренду: реклама в Meta Ads допоможе вам охопити більш широку аудиторію та підвищити визнаваність вашого бренду

◉ Залучення потенційних клієнтів: Meta Ads допоможе вам залучити потенційних клієнтів, які зацікавлені в тому, що ви пропонуєте.

  Збільшення продажів: реклама допоможе вам збільшити продажі, направляючи потенційних клієнтів на ваш веб-сайт або в ваш магазин. Ви можете відстежувати ефективність своєї реклами, щоб побачити, як вона впливає на ваші продажі.

Запускаємо рекламу в соціальних мережах

Зверніться до нас, і ми допоможемо підібрати оптимальний формат та канал реклами, що сприятиме успішному розвитку вашого бізнесу

Facebook

Instagram

Етапи роботи

Аналіз

 Створення аудиторій для Meta

 Розробка структури кампанійй 

 Визначення ефективних гіпотез показу реклами

 Детальний аудит сайту

Налаштування

 Налаштування Facebook Pixel

 Налаштування ремаркетинг воронки

 Створення дизайну банерів

 Створення рекламних текстів, які продають

Запуск

◉ Запуск та оптимізація кампаній в Meta

 Масштабування кампаній

 Щоденний аналіз якості заявок

 Підтримання високих показників ефективності

З нами приємно працювати

Документація

Починаючи співпрацю, ми укладемо договір, в якому описемо всі наші зобов'язання. Таким чином, не виникне ситуацій, коли хтось не зможе виконати ваше завдання.


Маркетингова Команда

Команда з 5 досвідчених маркетологів-практиків, з досвідом роботи в різноманітних сферах бізнесу, буде працювати з вашим проектом. Великий досвід та експертиза дозволяють нам розробити ефективну маркетингову стратегію та впровадити її.

Постійне вдосконалення

Ми регулярно оновлюємо свої знання, відвідуючи провідні конференції, майстер-класи та вебінари, щоб бути в курсі останніх тенденцій на ринку.

Експертиза в
Meta Ads

Великий досвід роботи з рекламною платформою Meta Ads дозволяє ефективно налаштовувати різноманітні види рекламних кампаній та отримувати високі результати.

Цінності

Наші цінності спрямовані на систематизацію всіх робочих процесів, відповідальний підхід до виконання будь-якого завдання та отримання результату для клієнта.

Підтримка вже на зв'язку!

Якщо у вас виникли питання або
вам потрібна консультація спеціаліста,
ми з радістю вам допоможемо

Ім'я *
Номер телефону *
Тема Вашого бізнесу *

Кейс diagram

Landing page для студії дизайну інтер'єру

кейс goverla

Landing page для тур-агенства 

Кейс mono

Рекламні креативи для дизайнерських меблів

кейс villa nova

Рекламні креативи для дизайнерських штор

Кейс Progres

Рекламні креативи для магазину керамічної плитки

кейс Kimple

Landing page для маркетингової агенції

Відгуки клієнтів

Якщо Ви перебуваєте в пошуку рекламного агентства - я рекомендую KROT. Вони стали для мене надійними партнерами. KROT - це згуртована і професійна команда, яка виконує свої завдання в строк і оперативно реагує на всі питання. Чудові враження від співпраці.

Максим BOARD

За час співпраці компанія показала себе як партнера, на якого можна повністю покластися. Вміють слухати і вникати в процеси мого бізнесу, а також відстежують бізнес-показники, що для мене стало дуже важливим фактором. Рекомендую до співпраці.

Мухтар NARXOZ

Тривалий час співпрацюю з компанією KROT. Сподобалося, що одразу змалювали шлях нашої співпраці і які результати ми отримаємо на виході. Вдячний команді за злагоджену роботу і впровадження систематизованого маркетингу. Нарешті знайшов відповідального партнера.

Михайло REGENT HILL

Працюю з компанією KROT уже понад рік. Хлопці завжди в терміни виконують завдання і радують результатами. Дуже подобається, що в будь-який момент можна зв'язатися з керівником і поставити всі питання, комунікація на вищому рівні. KROT - ідеальне рішення для мене. высшем уровне.

Ростислав INHOME

Дуже задоволена співпрацею з KROT. Швидка і чітка комунікація, індивідуальний підхід. Оперативна робота з усіх питань, розуміють особливості цільової аудиторії, працюють на результат. Велике спасибі хлопцям за залучену роботу.

Анна GLAM

Хороша залученість у роботу з моїм бізнесом, сподобалася ініціативність команди, ідеї які вони пропонують. Якісно виконують свої обов'язки, і головне - в зазначені терміни. Результатами співпраці задоволений. Дякую компанії KROT!

Роман KRAFT

Пожалуйста, подтвердите, что вы человек