Створення Ефективних Сайтів: WordPress та Creatium від KROT Digital Agency
  1. KROT DIGITAL AGENCY
  2. -
  3. Створення сайту

Створення сайту

WordPress

Creatium

Грамотний сайт - ваш успіх

Сайт для бізнесу - ефективний інструмент для презентації, залучення клієнтів та розвитку компанії в онлайн-середовищі.

◉ Презентація компанії: створення віртуального обличчя вашої компанії, де клієнти можуть дізнатися більше про вашу діяльність, історію та цінності.

◉ Залучення клієнтів: ваш сайт - потужний інструмент для залучення нових клієнтів через пошукові системи та інші рекламні канали.

 Підвищення довіри: професійно створений сайт збільшує довіру споживачів до вашого бренду, надаючи йому репутацію надійного інформаційного ресурсу.

Етапи роботи

Аналіз

 Визначення цілей та завдань сайту

 Аналіз цільової аудиторії та конкурентів

 Вибір ключових функціональних вимог

 Вибір та налаштування платформи

Дизайн

 Створення структури та схеми навігації

◉ Розробка макетів та дизайну

 Створення інтерфейсу та додавання функціоналу

 Тестування

Запуск

 Розгортання сайту на сервері

 SEO-оптимізація та аналітика відвідуваності

 Розробка стратегії маркетингу

◉ Використання різних каналів просування та реклами

З нами приємно працювати

Досягнення
цілей

Ми використовуємо сучасні технології та методи для створення веб-сайтів, які приносять результати. Вони можуть допомогти підвищити впізнаваність вашого бренду.

Документація

Починаючи співпрацю, ми укладемо договір, в якому описемо всі наші зобов'язання. Таким чином, не виникне ситуацій, коли хтось не зможе виконати ваше завдання.

Індивідуальний дизайн

Ми розробимо індивідуальний дизайн для вашого сайту, який підкреслить унікальність вашого бізнесу. Творчість і унікальний підхід - це про дизайнерів з агентства KROT.

Конверсія сайту

Недостатньо, щоб сайт був красивим. Важливо, щоб він виконував свою пряму функцію - перетворював відвідувачів в покупців. Тому над вашим сайтом буде працювати не лише дизайнер, але й команда маркетологів.

Постійне вдосконалення

Ми регулярно оновлюємо свої знання, відвідуючи провідні конференції, майстер-класи та вебінари, щоб бути в курсі останніх тенденцій на ринку.

Підтримка вже на зв'язку!

Якщо у вас виникли питання або
вам потрібна консультація спеціаліста,
ми з радістю вам допоможемо

Ім'я *
Номер телефону *
Тема Вашого бізнесу *

Кейс diagram

Landing page для студії дизайну інтер'єру

кейс goverla

Landing page для тур-агенства 

Кейс mono

Рекламні креативи для дизайнерських меблів

кейс villa nova

Рекламні креативи для дизайнерських штор

Кейс Progres

Рекламні креативи для магазину керамічної плитки

кейс Kimple

Landing page для маркетингової агенції

Відгуки клієнтів

Якщо Ви перебуваєте в пошуку рекламного агентства - я рекомендую KROT. Вони стали для мене надійними партнерами. KROT - це згуртована і професійна команда, яка виконує свої завдання в строк і оперативно реагує на всі питання. Чудові враження від співпраці.

Максим BOARD

За час співпраці компанія показала себе як партнера, на якого можна повністю покластися. Вміють слухати і вникати в процеси мого бізнесу, а також відстежують бізнес-показники, що для мене стало дуже важливим фактором. Рекомендую до співпраці.

Мухтар NARXOZ

Тривалий час співпрацюю з компанією KROT. Сподобалося, що одразу змалювали шлях нашої співпраці і які результати ми отримаємо на виході. Вдячний команді за злагоджену роботу і впровадження систематизованого маркетингу. Нарешті знайшов відповідального партнера.

Михайло REGENT HILL

Працюю з компанією KROT уже понад рік. Хлопці завжди в терміни виконують завдання і радують результатами. Дуже подобається, що в будь-який момент можна зв'язатися з керівником і поставити всі питання, комунікація на вищому рівні. KROT - ідеальне рішення для мене. высшем уровне.

Ростислав INHOME

Дуже задоволена співпрацею з KROT. Швидка і чітка комунікація, індивідуальний підхід. Оперативна робота з усіх питань, розуміють особливості цільової аудиторії, працюють на результат. Велике спасибі хлопцям за залучену роботу.

Анна GLAM

Хороша залученість у роботу з моїм бізнесом, сподобалася ініціативність команди, ідеї які вони пропонують. Якісно виконують свої обов'язки, і головне - в зазначені терміни. Результатами співпраці задоволений. Дякую компанії KROT!

Роман KRAFT

Пожалуйста, подтвердите, что вы человек